Przejdź do treści

Catering dietetyczny Banino

Zasmakuj catering dietetyczny w Baninie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Baninie to jakości posiłków restauracyjnych

Kim jesteśmy?

Firmę tworzy para doświadczonych dietetyków. Wiktoria i Sylwester Kłos swoją wiedzą i nowoczesnym podejściem chcą poprawić komfort życia jak największej liczby osób. Dlatego na bazie renomowanej, kultowej sopockiej restauracji White Marlin stworzyliśmy catering dietetyczny Light Marlin. W zespole mamy świetnego szefa kuchni, doskonałych kucharzy oraz wielu specjalistów, którzy wspólnie udowadniają, że można połączyć smak, jakość i zdrowie w jednym.

Jedzenie jak z restauracji w Twoim domu

Catering dietetyczny z reguły kojarzy się z jałowym, pozbawionym smaku, gotowanym jedzeniem. Tymczasem wcale nie musi tak być. W Light Marlin chcemy zupełnie odczarować ten obraz. Dlatego oferujemy Ci smaczne dania, jak z restauracji w Twoim domu. Jednocześnie nasze posiłki są zdrowe, w pełni zbilansowane i dostosowane do różnych potrzeb klientów. Co istotne, dania dostarczamy każdego ranka pod same drzwi także na terenie Banina.

To co najlepsze od Sports Med i White Marlin

Sylwester i Wiktoria są dietetykami klinicznymi poradni Sports Med, natomiast Bartek, jest szefem kuchni White Marlin. To właśnie ta niezwykła przyjaźń sprawiła, że powstał pomysł na smaczny catering dietetyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni realizować naszą misję i jednocześnie odpowiadać na wasze potrzeby względem żywienia. Łączymy w Light Marlin wiedzę medyczną z pasją do gotowania. W ofercie posiadamy zarówno jadłospisy dla osób zmagających się z różnymi schorzeniami, alergiami, nietolerancjami, jak i dla tych, którzy chcą po prostu zjeść smacznie i zdrowo.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Banino, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Banina, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Baninie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin