Przejdź do treści

Catering dietetyczny Borkowo

Zasmakuj catering dietetyczny w Borkowie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Borkowie to jakości posiłków restauracyjnych

Doskonały smak diety z dowozem

Czy kiedykolwiek próbowałeś cateringu dietetycznego? Czy może odstraszyły Cię od diety pudełkowej negatywne opinie, które przeczytałeś w Internecie lub usłyszałeś od znajomych? Light Marlin przeciwstawia się wszystkim stereotypom na temat tego sposobu żywienia i proponuje mieszkańcom Borkowa i całego województwa pomorskiego wyjątkowy restauracyjny catering dietetyczny.

Wszystko to, co najlepsze dla naszych klientów

Decydując się na nasze usługi Light Marlin otrzymasz posiłki przygotowane przez doświadczonego szefa kuchni. Jego dania ceni wiele osób, które uwielbiają renomowaną sopocką restaurację White Marlin. Nie musisz się więc obawiać, że zawartość pudełka z cateringiem będzie jałowa. Nasze jadłospisy wyróżniają się głębią smaku i wspaniałym aromatem. Stawiamy na najwyższą jakość także w kwestii opracowywania diety pod względem zdrowotnym. Do naszego zespołu należą specjaliści ze Sports Med, którzy są mistrzami komponowania zbilansowanych diet, dostosowanych do trybu życia klientów.

Wszystko to, czego potrzebujesz

Istotną zaletą cateringu Light Marlin jest także różnorodność wariantów. Odpowiednią dietę znajdą tutaj wszyscy, którzy troszczą się o swoją figurę i zdrowie. Nie zabrakło oczywiście rozwiązań dla wegan i wegetarian oraz osób, które mają problemy z tarczycą, cukrzycą i alergiami. Od dziś nie musisz już wybierać pomiędzy zdrowiem a smacznymi posiłkami. Dodatkowo dania przywozimy pod wskazany adres (przykładowo do Borkowa) w przyjaznych dla środowiska opakowaniach. Dzięki temu wspólnie możemy zadbać o dobry planety.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Borkowo, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Borkowa, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Borkowie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin