Przejdź do treści

Catering dietetyczny Chałupy

Zasmakuj catering dietetyczny w Chałupy. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Chałupach to jakości posiłków restauracyjnych

Chałupy – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Planujesz przejść na dietę, aby schudnąć lub zatroszczyć się o swoje zdrowie, ale nie masz pomysłu, jak zacząć? Boisz się, że posiłki, które będziesz spożywać, będą jałowe i nudne? Light Marlin pomoże Ci pozbyć się tych obaw. Zapewnimy Ci pyszny i zdrowy restauracyjny catering dietetyczny, odpowiadający Twoim potrzebom. Dzięki nim zakochasz się w zdrowych posiłkach!

W jaki sposób dbamy o naszych klientów?

Nie ustajemy w staraniach, aby ulepszać nasz catering i zapewniać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Udaje nam się to osiągnąć dzięki współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami Sports Med, którzy analizują każdą potrawą pod kątem wartości kalorycznej i zawartości składników odżywczych tak, aby dieta każdego z naszych klientów była zbilansowana i różnorodna. Za wcielenie sugestii dietetyków w życie odpowiedzialny jest szef kuchni restauracji White Marlin, któremu zawdzięczamy niepowtarzalny smak naszych potraw. Dbamy również o planetę, współpracując z ekologicznymi dostawcami żywności.

Czy dzięki naszym dietom można schudnąć?

Każda z naszych diet została opracowana tak, by dostarczyć Ci odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych. Jeśli chcesz schudnąć, wystarczy, że poinformujesz nas o tym, wybierając rodzaj swojej diety. Szczególną popularnością wśród odchudzających się osób, cieszy się wariant keto, który pozwala osiągnąć imponujące efekty w bardzo krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy po prostu cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem, zachęcamy do zaufania nam i skorzystania z oferty Light Marlin na terenie Chałup.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Chałupy, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Chałup, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Baninie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin