Przejdź do treści

Catering dietetyczny Jastarnia

Zasmakuj catering dietetyczny w Jastarni. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Jastarni to jakości posiłków restauracyjnych

Wybierz zdrową, wygodną dietę!

Szkoda Ci czasu na spędzanie długich godzin w kuchni, a dieta pudełkowa, którą testowałeś, nie spełniła Twoich oczekiwań? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Jastarni i innych miast województwa pomorskiego powstała nasza firma Light Marlin, która oferuje najwyższej jakości restauracyjny catering dietetyczny.

Czym jest catering restauracyjny?

Być może nie słyszałeś nigdy o cateringu restauracyjnym. Nic w tym dziwnego. Light Marlin jest jedną z pierwszych firm, która zapewnia tego typu usługę w Polsce. Potrawy, które zostaną do Ciebie dostarczone, są przygotowywane przez szefa kuchni związanego z sopocką restauracją White Marlin. Wiele osób chwali ich dania za staranne przygotowanie i niepowtarzalny aromat. Dzięki współpracy z White Marlin, nasi klienci mogą być pewni, że każdy posiłek, który do nich dotrze, będzie miał niepowtarzalny smak. Nasze dania przygotowujemy z najwyższej jakości składników, zakupionych na ekologicznych bazarach.

Co jeszcze nas wyróżnia?

Naszą kolejną cechą charakterystyczną jest troska o zdrowie każdego z naszych klientów. Wiemy, jak wielkim zaufaniem nas obdarzają, powierzając nam codziennie żywienie siebie lub nawet całej swojej rodziny. Aby ich nie zawieść, współpracujemy z doświadczonymi dietetykami ze Sports Med, którzy dokładnie analizują skład każdej potrawy i dbają o to, by posiłki zawierały wszystkie niezbędne substancje odżywcze w odpowiednich proporcjach. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów Light Marlin w Jastarni, zapraszamy do kontaktu!

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Jastarnia, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Jastarni, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Baninie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin