Przejdź do treści

Catering dietetyczny Koleczkowo

Zasmakuj catering dietetyczny w Koleczkowie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Koleczkowie to jakości posiłków restauracyjnych

Dieta nigdy nie była prostsza!

Jedzenie powinno być nie tylko automatycznie wykonywaną czynnością, ale również przyjemnością. Nie można się więc godzić na jałowo przygotowane potrawy z niskiej jakości składników. Aby umożliwić wymagającym smakoszom dostęp do zdrowych i smacznych posiłków, Light Marlin opracowało nowatorski restauracyjny catering dietetyczny, który narodził się na Pomorzu i dostępny jest już między innymi w Koleczkowie.

Nasz sposób na catering dietetyczny

To, co pozwoliło nam trafić do serc naszych klientów, to świeże spojrzenie na catering dietetyczny. W Light Marlin nie zadowalamy się półśrodkami, a we wszystko, co robimy, wkładamy całe serce. Postawiliśmy na współpracę ze specjalistami, aby nie zawieść osób, które powierzyły nam swoją dietę. Każda potrawa, którą od nas otrzymasz, została starannie przygotowana przez szefa kuchni restauracji White Marlin, którą miłośnicy dobrych smaków z Trójmiasta z pewnością doskonale znają. Każdy przepis naszego szefa jest konsultowany z dietetykami Sports Med, którzy czuwają nad tym, by Twoja dieta była zdrowa i zbilansowana. W odpowiedzi na potrzeby współczesnego świata troszczymy się również o środowisko, korzystając z opakowań zdatnych do recyklingu.

Daj się rozpieścić naszymi potrawami

Wybór Light Marlin to zgoda na dodanie odrobiny luksusu do planu dnia. Pyszne i aromatyczne potrawy, którymi rozpieszczamy codziennie naszych klientów z pewnością podbiją także Twoje serce i pozwolą Ci cieszyć się każdym posiłkiem w dowolnym miejscu w Koleczkowie.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Koleczkowo, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Koleczkowa, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Koleczkowie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin