Przejdź do treści

Catering dietetyczny Kowale

Zasmakuj catering dietetyczny na Kowalach. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny na Kowalach to jakości posiłków restauracyjnych

Zdrowie, smak i komfort

Smaczne posiłki są dla wielu osób podstawą udanego dnia. Nie każdy ma jednak czas i chęci, aby codziennie samodzielnie je przygotowywać lub odwiedzać restaurację. Teraz jednak, dzięki Light Marlin, mieszkańcy miejscowości Kowale mogą cieszyć się wykwintnymi potrawami, dostarczanymi pod drzwi domu. Udowadniamy, że catering dietetyczny może być pyszny i zdrowy!

Współpraca White Marlin i Sports Med

To, co wyróżnia Light Marlin spośród innych cateringów dietetycznych na rynku, to połączenie najwyższej jakości dań z kuchni popularnej restauracji White Marlin ze współpracą z doświadczonymi dietetykami ze Sports Med. Umożliwia to opracowanie najwyższej jakości zbilansowanych diet, które pozwalają na niepowtarzalne doznania smakowe. Doświadczenie naszych dietetyków i szefa kuchni gwarantuje, że wybrany przez Ciebie wariant cateringu będzie zdrowy i pyszny, a Ty będziesz mieć energię przez cały dzień!

Ekologia – jedna z naszych wartości

Dbamy nie tylko o samopoczucie i zadowolenie naszych klientów, ale także o dobro planety. Składniki, które wykorzystujemy w naszych potrawach, są kupowane na ekologicznych bazarach. Możesz mieć pewność, że pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Staramy się także z całych sił, aby produkować jak najmniej odpadów. Właśnie dlatego proponujemy opakowania wykonane z bezpiecznych dla środowiska materiałów i umożliwiamy klientom ich zwrot, aby można było bezpiecznie poddać je recyklingowi. Jeśli więc marzysz o cateringu, który spełni Twoje wymagania i zostanie dostarczony pod drzwi Twojego domu w miejscowości Kowale, nie wahaj się i skontaktuj się z Light Marlin już dziś!

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Kowale, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny Kowale, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny na Kowalach

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin