Przejdź do treści

Catering dietetyczny Kuźnica

Zasmakuj catering dietetyczny w Kuźnicy. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Kuźnicy to jakości posiłków restauracyjnych

Kuźnica – dietetyka, wygoda i ekologia

Jedzenie może być prawdziwą przyjemnością. Odpowiednio dobrane przyprawy, pełne smaku warzywa i różnorodne dodatki mogą znacząco poprawić humor każdego dnia. Aby móc cieszyć się aromatycznymi posiłkami bez konieczności gotowania, możesz skorzystać z oferty restauracyjnego cateringu dietetycznego Light Marlin na terenie Kuźnicy i innych miast województwa pomorskiego.

Smacznie i zdrowo każdego dnia

Jeśli postanowisz powierzyć nam swoją dietę, z pewnością Cię nie zawiedziemy. Każdy posiłek, który od nas otrzymasz, będzie przygotowany na bazie ekologicznych produktów, które sami wybieramy na bazarach i farmach, aby dostarczyć Ci tylko to, co najlepsze. Starannie wyselekcjonowane składniki zmienią się w kulinarne dzieła sztuki dzięki umiejętnościom i doświadczeniu szefa kuchni kultowej sopockiej restauracji White Marlin. Nad ich kalorycznością i wartościami odżywczymi czuwają dodatkowo dietetycy ze Sports Med, którzy zadbają o to, by Twoja dieta była zbilansowana. Cały zespół da z siebie wszystko, abyś każdego dnia jadł smacznie i zdrowo.

U nas nie ma miejsca na nudę

Zamawiając catering Light Marlin, nie musisz się obawiać, że posiłki Ci się znudzą. Oferujemy naszym klientom różne warianty menu. Na największą uwagę zasługuje dieta Gold Marlin, która pozwoli Ci zakosztować najwymyślniejszych potraw. W każdej chwili możesz też bez problemu zmienić wybraną przez siebie opcję i skosztować całkiem innych potraw. Dzięki temu zawsze będziemy mogli zaskoczyć Cię czymś nowym. Zapraszamy do skorzystania z oferty na terenie Kuźnicy.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Kuźnica, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Kuźnicy, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Baninie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin