Przejdź do treści

Catering dietetyczny Łężyce

Zasmakuj catering dietetyczny w Łężycach. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Łężycach to jakości posiłków restauracyjnych

Wyśmienity catering restauracyjny dla smakoszy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego? Jeśli tak, pewnie zniechęciły Cię niepochlebne komentarze na temat niskiej jakości tego typu usług i jałowego smaku dostarczanych potraw. Na szczęście na rynku pojawiła się nasza firma Light Marlin, która gotowa jest przeciwstawić się wszystkim negatywnym stereotypom i wprowadzić catering dietetyczny na całkowicie nowy poziom.

Powiew świeżości na rynku cateringów dietetycznych

Catering dietetyczny Light Marlin różni się znacząco od innych tego typu ofert na rynku. Wszystkie posiłki, jakie oferujemy naszym klientom, przygotowywane są w kuchni restauracji White Marlin przez tamtejszego mistrza kulinariów. Dzięki temu w małym pudełeczku jesteśmy w stanie zawrzeć najwyższej jakości potrawy o niepowtarzalnym smaku. Naszą zaletą jest także ciągła kontrola menu przez dietetyków Sports Med. Troszczą się oni o to, by codzienna dieta była zbilansowana i bogata w cenne składniki odżywcze.

Gold Marlin – usługi dla wymagających

Spośród wielu dostępnych wariantów w Łężycach, na szczególną uwagę zasługuje opcja Gold Marlin. Jest ona przeznaczona dla klientów, którzy gustują w najwykwintniejszych potrawach. Decydując się na to rozwiązanie, codziennie czekać będą na nich zaskakujące posiłki, znane z menu restauracji White Marlin. Nie zabraknie wśród nich owoców morza, kawioru i najwyższej jakości mięs. Aby w pełni wykorzystać potencjał restauracyjnego cateringu Light Marlin dla mieszkańców Łężyc, koniecznie wypróbuj dietę Gold Marlin.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Łężyce, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Łężyc, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Łężycach

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin