Przejdź do treści

Catering dietetyczny Połchowo

Zasmakuj catering dietetyczny w Połchowie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Połchowie to jakości posiłków restauracyjnych

Połchowo – nowa jakość wśród firm z cateringiem dietetycznym

Nawet najwięksi miłośnicy gotowania czasami nie mają czasu lub ochoty, aby samodzielnie przygotować posiłek. Mimo to nie chcą zadowalać się jałowymi potrawami, zamówionymi w niesprawdzonym miejscu. Aby uniknąć przykrych niespodzianej, warto wybrać restauracyjny catering dietetyczny Light Marlin, który cieszy się zaufaniem wielu zwolenników dobrego smaku.

Jak powstają nasze potrawy?

Posiłki, które będziemy dowozić do Twojego domu, komponujemy we współpracy z sopocką restauracją White Marlin. Każdy z Połchowa, kto chociaż raz o niej słyszał, doskonale zdaje sobie sprawę z umiejętności i finezji tamtejszego szefa kuchni. Catering Light Marlin gwarantuje równie wysoką jakość i doskonały smak potraw, jak ten znany z sali restauracyjnej. Co więcej, są one zawsze konsultowane z dietetykami Sports Med, którzy na podstawie wymagań i trybu życia klienta dopilnują, aby zawierały odpowiednią ilość kalorii, witamin, minerałów i antyoksydantów.

Troska o planetę

Drugim z naszych priorytetów, oprócz zadowolenia i zdrowia klientów, jest dobro planety. Składniki, których używamy do gotowania, pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i są kupowane na ekologicznych bazarkach i farmach. Wspieramy w ten sposób sprzedawców, którym przyszłość planety nie jest obojętna. Gotowe dania zapakowane są w pudełka wykonane z przyjaznych środowisku materiałów, które w każdej chwili możesz nam zwrócić, a my dzięki recyklingowi damy im drugie życie. W Light Marlin wspólnie zadbamy o Twoją dietę, zdrowie i planetę, dlatego nie czekaj i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty dla mieszkańców Połchowa.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Połchowo, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Połchowa, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Połchowie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin