Przejdź do treści

Reda: Catering dietetyczny

Zasmakuj catering dietetyczny w Redzie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Redzie to jakości posiłków restauracyjnych

Prosto, szybko, smacznie!

Może jesteś zapracowany, albo po prostu nie lubisz być ograniczony czymkolwiek. W Light Marlin w pełni to rozumiemy, dlatego oferujemy Ci najlepszą dietę i korzystne, proste warunki współpracy. Abonament zamawiasz przez internet oraz opłacasz wygodnie przez płatność online – wszystko z domu lub każdego innego miejsca. Posiłki otrzymujesz każdego ranka pod same drzwi. Zdrowo, smacznie i bez komplikacji – na miarę współczesnego klienta.

Restauracja w Twoim domu

Light Marlin to tak przedłużenie wyśmienitej kuchni znanej i lubianej White Marlin w Sopocie. Nie musisz nas jednak odwiedzać na miejscu. Dostarczymy posiłki również do Twojego domu w Redzie. Jakość, którą możesz cieszyć się na miejscu, jest utrzymana w daniach, które dostarczamy do Ciebie w ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia pudełku.

Catering dietetyczny

Chcemy Ci zaoferować smaczny i zdrowy catering dietetyczny. Swoje dania tworzymy zgodnie z obowiązującymi normami, wiedzą medyczną oraz doświadczeniem gastronomicznym. Wszystko po to, abyś odżywiał się nie tylko zdrowo, ale również smacznie. Diety przygotowane są z myślą o każdym. Na podstawie posiadanej wiedzy możemy zaoferować dania dla diabetyków, osób zmagających się z chorobami tarczycy, czy alergików.

Jak wybrać odpowiednią dietę?

Na naszej stronie znajdziesz wiele gotowych jadłospisów dedykowanych konkretnym dolegliwościom, czy oczekiwanym efektom. Jeżeli jednak nie jesteś pewny, która będzie odpowiednia dla Ciebie, służymy pomocą! Możesz też skorzystać z kalkulatora kalorii na naszej stronie internetowej.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Władysławowo, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Redy, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny we Władysławowie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin