Przejdź do treści

Catering dietetyczny Rumia

Zasmakuj catering dietetyczny w Rumi. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Rumi to jakości posiłków restauracyjnych

Rumia – zdrowy i smaczny catering

W ostatnim czasie dieta pudełkowa zyskała ogromną popularność. W Light Marlin dostarczamy pyszne posiłki na terenie Rumii i innych miastach w województwie pomorskim. Jesteśmy zespołem, który powstał z pasji do zdrowego jedzenia pełnego doskonałego smaku, jak w najlepszej restauracji. To wszystko z odpowiednim bilansem kalorycznym! Udowadniamy, że dania z cateringu nie muszą być jałowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Smacznie, dietetycznie i dla każdego!

Wiele osób myśli, że catering dietetyczny nie jest dla nich, bo nie spełnia określonych wytycznych, które otrzymali od lekarza. Dlatego w Light Marlin tworzymy diety przede wszystkim jako specjaliści w dziedzinie żywienia, zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Nie są to przypadkowe lub powielane, często szkodliwe schematy żywienia, które mają tylko dobrze wyglądać z marketingowego punktu widzenia. Zależy nam, abyś był zadowolony z codziennych posiłków. Dbając jednak o Twoje zdrowie, jednocześnie chcemy zaopiekować się Tobą i dać Ci coś, co będzie sprawiało Ci przyjemność.

Specjaliści dla Ciebie

Nasza pomoc nie kończy się jednak na tworzeniu gotowych jadłospisów. Dania dostarczamy prosto do Twojego domu. Jednak zanim zamówisz odpowiedni dla siebie abonament, każdy szczegół – od kaloryczności, przez substancje odżywcze, po Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania – możesz z nami skonsultować. Jeżeli chcesz o coś dopytać, na każdym etapie naszej współpracy możesz do nas zadzwonić lub napisać. Co istotne, dietę i jej kaloryczność możesz zmieniać dowolnie nawet w trakcie trwania abonamentu.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Rumia, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Rumi, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Rumi

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin