Przejdź do treści

Catering dietetyczny Straszyn

Zasmakuj catering dietetyczny w Straszynie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Straszynie o jakości posiłków restauracyjnych

Catering inny niż wszystkie

W ostatnich latach popularność diety pudełkowej znacząco się zwiększyła. Pomimo obowiązków zawodowych oraz czerpania pełnej przyjemności z życia prywatnego, chcemy jeść smacznie i zdrowo. Odpowiedzią na te potrzeby jest catering restauracyjny od Light Marlin, dostosowany do potrzeb każdego klienta. Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalizm i kunszt gastronomiczny. Nasz catering jest nie tylko zdrowy i dostosowany do różnych oczekiwań, ale także wyróżnia się smakiem prosto z restauracji.

Dla Ciebie, mamy czy przyjaciółki

Mylna może być nazwa, bowiem dieta kojarzy nam się z odchudzaniem lub specjalnymi planami żywieniowymi np. dla cukrzyków. Dla nas dieta to ogólny sposób żywienia. Każdy z nas w zależności od wieku i stylu życia potrzebuje określonych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania. Wszelkie niedobory negatywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego warto je na bieżąco uzupełniać przez pełnowartościowe posiłki. W Light Marlin współpracujemy z doskonałymi dietetykami, którzy dbają o to, aby jadłospisy dostarczały wszystkich potrzebnych mikro i makroelementów.

Odżywianie ze smakiem

Nasze ciała potrzebują wielu mikroelementów, pierwiastków i związków, które sprawiają, że cieszymy się lepszym zdrowiem. Dzięki temu jesteśmy pełni energii i czujemy się dobrze nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Dotychczas jednak każda zdrowa dieta bazowała na jałowym smaku. W Light Marlin tworzymy dania smaczne, pełne aromatów i smaku, a jednocześnie zdrowe, a następnie dostarczamy je pod Twoje drzwi na terenie Straszyna w województwie pomorskim. Wszystko po to, aby jedzenie było przyjemnością.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Straszyn, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Straszyna, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Straszynie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin