Przejdź do treści

Catering dietetyczny Swarzewo

Zasmakuj catering dietetyczny w Swarzewie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Swarzewie to jakości posiłków restauracyjnych

Dbając o Twoje potrzeby

Pewnie nieraz zastanawiałeś się, czy zdrowe posiłki mogą być smaczne. Wbrew pozorom, zarówno diety odchudzające, jak i zdrowotne, mogą smakować naprawdę dobrze. Jeśli jednak nie znalazłeś jeszcze żadnego cateringu, który byłby w stanie sprostać Twoim wymaganiom, daj szansę Light Marlin. Damy z siebie wszystko, abyś nie był rozczarowany.

Nasi partnerzy

Light Marlin zawdzięcza swój sukces współpracy z prawdziwymi fachowcami. U nas nie miejsca na przypadek i każde działanie jest starannie przemyślane. O to, aby Twoje posiłki doskonale smakowały, troszczy się szef kuchni sopockiej restauracji White Marlin. Jego umiejętności kulinarne są Ci już pewnie doskonale znane, jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś ten lokal. Nasz drugi partner Sports Med jest odpowiedzialny za to, aby Twoja dieta była zbilansowana i dostarczała Ci odpowiednią ilość kalorii. Współpracujemy także z ekologicznymi dostawcami składników, aby wspólnie troszczyć się o planetę.

Diety dla wszystkich

Każda z naszych diet spełnia najwyższe standardy, zdajemy sobie jednak sprawę, że niemożliwe jest opracowanie uniwersalnego menu. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka wariantów, spośród których każdy klient może wybrać odpowiedni do swoich potrzeb i upodobań. Proponujemy diety keto, wegetariańskie i wegańskie, odchudzające oraz przeznaczone dla osób zmagających się z problemami z tarczycą, cukrzycą i nietolerancją laktozy lub glutenu. Dzięki temu każdy może mieć dostęp do naszego cateringu dietetycznego. Wierzymy w to, że znajdziesz w ofercie Light Marlin coś dla siebie, zapraszamy!

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Swarzewo, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Swarzewa, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Swarzewie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin