Przejdź do treści

Trójmiasto: Catering dietetyczny

Zasmakuj catering dietetyczny w Trójmieście. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Trójmieście o jakości posiłków restauracyjnych

Zdrowa radość z jedzenia

Życie jest za krótkie, by nie oddawać się drobnym przyjemnościom. W Light Marlin wiemy, że nie musisz rezygnować ze smacznego jedzenia, aby cieszyć się wymarzoną sylwetką. Chcemy pokazać, że zdrowe, zbilansowane posiłki pełne aromatu nie są mitem. Nasze jadłospisy przyrządzamy tak, aby dostarczać organizmowi same niezbędne wartości odżywcze, a jednocześnie nie odbierając radości ze smacznego jedzenia.

Najlepszy catering w Trójmieście

Każdego dania podchodzimy bardzo osobiście i z niezwykłą troską do przygotowania posiłków w cateringu Light Marlin. Nasi kucharze dbamy o szczegóły wykonania wszystkich posiłków. Staramy się utrzymywać standard restauracyjny, dzięki czemu możesz cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem. Działamy na terenie całego Trójmiasta przebywając tam, gdzie chcesz. Dostarczymy Ci posiłki pod wskazany adres. Nasza firma z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom!

Wybierz, zapłać i jedz!

To bardzo proste. Najpierw układamy dietę, dbamy o jej odpowiednią kaloryczność i w zależności od przeznaczenia dobieramy ilość składników odżywczych. Potem z gotowym pomysłem idziemy do naszego szefa kuchni, z którym układamy już konkretny jadłospis. Wszyscy nasi pracownicy dbają o to, aby dania były zrobione z najlepszych produktów. Ty jedynie co musisz zrobić, to wybrać interesującą cię dietę, opłacić i czekać, aż nasz kurier zapuka do twoich drzwi. To wszystko to bez wychodzenia z domu i to już od sześćdziesięciu złotych dziennie.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Trójmiasto, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

 

Catering dietetyczny w okolicach Trójmiasta, Pomorskie

Sopot, Gdynia, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Trójmieście

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin