Przejdź do treści

Warszawa Ursynów: Catering dietetyczny

Zasmakuj catering dietetyczny w Ursynowie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Każdego dnia czekają na Ciebie odpowiednio zbilansowane posiłki (są układane przez wykwalifikowanych dietetyków poradni Sports–Med, Sylwestra i Wiktorii Kłos), przygotowywane przez mistrza w swoim fachu: Bartka Morawskiego, szefa kuchni White Marlin.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Ursynowie o jakości posiłków restauracyjnych

Warszawa Ursynów

Marka Light Marlin stworzona została przez duet ambitnych dietetyków, którzy pragnęli zaoferować Wam nową jakość życia. Wiktoria i Sylwester Kłos na swoim koncie mają tysiące zadowolonych Klientów, dlatego doskonale znają rosnące potrzeby społeczeństwa w zakresie branży cateringowej. Duet traktuje każdą osobę indywidualnie i kieruje się jej potrzebami i wymaganiami. Nic więc dziwnego, że powstała marka, która charakteryzuje się świetną jakością oraz doskonałym smakiem. Light Marlin stanowi kontynuację interesującego znanej restauracji White Marlin w Sopocie. Teraz możesz samodzielnie spróbować ich podejścia wygodnie w swoim domu na Ursynowie.

Najwyższa dostępna na rynku jakość

Zawsze stawiamy na produkty i rozwiązania, które cechują się doskonałą jakością. Nasz szef kuchni dostaje wskazówki, którymi musi się kierować podczas przyrządzania posiłków, dlatego dania zawsze są przygotowywane we właściwy sposób. Dodatkowo gotujemy sezonowo, korzystając z dostępnych w danym sezonie warzyw i owoców. Jednak zanim dania trafią do Waszych domów podlegają one ocenie naszych dietetyków. Wszystko po to, aby móc Was zadowolić i spełnić wszystkie Wasze potrzeby. Zapraszamy wszystkie osoby z Ursynowa!

Owocna współpraca z profesjonalistami

Za każdym udanym przedsięwzięciem stoi współpraca, bez której projekt nie mógłby się udać. Nie inaczej było w przypadku Light Marlin. Wspólne działania kucharza oraz dietetyków mogły zaowocować sukcesem w postaci doskonale przygotowanych posiłków. Korzystamy z nowinek kulinarnych oraz staramy ciągle się rozwijać. Razem dobieramy połączenia smakowe, dyskutujemy na temat konkretnych dań czy rozwiązań, a także dbamy, aby nasze posiłki reprezentowały możliwie najwyższą jakość. Zwracamy przede wszystkim uwagę na to, aby dania bogate były w wartości mineralne, witaminy oraz antyoksydanty, a także dbamy o odpowiednią ilość warzyw i owoców. Doskonale wiemy, że zbilansowana dieta skutkuje dobrymi efektami w postaci poprawy zdrowia, kondycji oraz ogólnego samopoczucia.

Light Marlin, catering dietetyczny Ursynów (Warszawa), wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

Catering dietetyczny w okolicach Ursynowa, Mazowieckie

Warszawa (Wilanów, Bemowo, Bielany, Ursynów, Mokotów, Targówek, Praga Południe, Białołęka, Wawer), Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Wołomin

Zamów najlepszy catering dietetyczny w Ursynowie w Warszawie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin