Przejdź do treści

Żelistrzewo: Catering dietetyczny

Zasmakuj catering dietetyczny w Żelistrzewie. Light Marlin to kontynuacja ciekawego konceptu White Marlin – znanej sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się zdrową, smaczną i zbilansowaną dietą gdziekolwiek jesteś.Przekonaj się o wyjątkowości naszych potraw, które przygotowują doświadczeni kucharze, starannie wybierając produkty, których używają do przygotowywania posiłków.

Wybierz dietę
dieta pudełkowa

Co wyróżnia catering dietetyczny Light Marlin?​

doktor

Najlepsi dietetycy w regionie

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety.

muskulatura

Znana marka restauracji w Trójmieście

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę.

warzywa

Starannie wybrane produkty

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek zostają poddane ocenie naszych dietetyków.

składniki

Idealny rozkład makroskładników

Przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych pacjentów. Angażujemy się w 100% w każdy przypadek, co potwierdzają opinie naszych pacjentów. Niemal 100% pozytywnych opinii.

Rodzaje diet, dopasowane do Twoich potrzeb

Na pokładzie Light Marlin mamy prawdziwych ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Catering dietetyczny w Żelistrzewie to jakości posiłków restauracyjnych

Zdrowy i smaczny catering

Kochasz dobre jedzenie, a w pobliżu Twojego domu w Żelistrzewie nie znajduje się żadna restauracja, która odpowiadałaby na Twoje potrzeby? Na szczęście nie musisz rezygnować ze smacznych posiłków, przygotowanych przez zawodowych kucharzy. W każdej chwili możesz skontaktować się Light Marlin, aby cieszyć się restauracyjnym cateringiem dietetycznym.

Kim jesteśmy?

W Light Marlin łączymy niepowtarzalny smak potraw, przygotowanych przez szefa kuchni sopockiego White Marlin, z wytycznymi dietetyków Sports Med. Dzięki temu oferujemy naszym klientom smaczne i zbilansowane posiłki, które dostarczamy codziennie rano pod drzwi ich domów w opakowaniach przyjaznych dla środowiska. Od początku naszej działalności staramy się oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Ty wybierasz, my realizujemy

Korzystając z Light Marlin, masz szeroki wybór różnego rodzaju diet. Przygotowaliśmy warianty idealne dla wegan, wegetarian, osób odchudzających się i sportowców. Nie zabrakło w naszej ofercie także niezwykle popularniej diety keto. Chcemy również umożliwić dostęp do smacznych potraw osobom chorym na tarczycę, zmagającym się z cukrzycą czy insulinoopornością, dlatego przygotowaliśmy jadłospisy także dla nich. Prawdziwi koneserzy smaku mogą wybrać opcję Gold Marlin, która składa się z najwykwintniejszych pozycji z menu restauracji White Marlin. Wybór konkretnego planu nie jest zobowiązujący, w każdej chwili możesz go zmienić, a my damy z siebie wszystko, aby Cię nie zawieść. Rozpocznij swoją smaczną podróż już dziś i skontaktuj się z nami, aby lepiej poznać naszą wyjątkową ofertę dla Żelistrzewa.

Light Marlin to nie jest kolejny, zwykły catering dietetyczny. To kontynuacja jakości i smaku prosto z najlepszej sopockiej restauracji White Marlin. Serwujemy zdrową, zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Nasi dietetycy oraz kucharze pracują nad niezapomnianymi wrażeniami, by wznieść catering dietetyczny na wyższy level.

Light Marlin, catering dietetyczny Żelistrzewo, wybierając produkty zawsze stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

Catering dietetyczny w okolicach Żelistrzewa, Pomorskie

Banino, Żukowo, Gdańsk – Kokoszki, Jasień, Osowa, Chwaszczyno

Zamów najlepszy catering dietetyczny we Władysławowie

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie jak i pyszne jedzenie.

ZAMÓW CATERING
Posiłek Cateringu LighMarlin