Dieta GOLD MARLIN

Wykwintna dieta premium dla szukających smaku, zdrowia i smukłej sylwetki. Kawior, ośmiornica, polędwica wołowa… Pełnia zdrowia dla smakoszy i wszystkich tęskniących za restauracją White Marlin.
1500 | 1800 | 2000 | 2500 kcal
Cena od 80 zł za dzień

Dieta pudełkowa premium

Jeśli w zdrowej diecie priorytetem jest dla Ciebie smak – jesteś we właściwym miejscu. GOLD MARLIN to coś dla smakoszy szukających diety premium. To również wariant idealny dla wszystkich, którzy tęsknią za daniami restauracji White Marlin. Znajdziesz tu wyszukane składniki, doskonały smak i wyjątkową jakość. Celujemy wysoko!

Jesteś gotowy na zmianę wielkim stylu?

Dieta premium Gold Marlin dla najbardziej wymagających

W wariancie GOLD MARLIN poszliśmy z dietą pudełkową o krok dalej – tu znajdziesz nową definicję zdrowego żywienia. Do diety włączyliśmy wykwintne produkty, takie jak ośmiornice, krewetki, figi, polędwicę wołową czy kawior. Znajdziesz tu również tzw. superfoods, czyli produkty o bardzo wysokiej zawartości przeciwutleniaczy, witamin, składników mineralnych, wpływających wyjątkowo korzystnie na organizm. Nie zabraknie tu więc nasion chia, jagód goji, spiruliny i wielu innych wyjątkowych składników!
Z GOLD MARLIN nie tylko będziesz odżywiać się zdrowo – odkryjesz też pyszne i kreatywne dania, wzbogacone wyszukanymi składnikami. Ta wyjątkowa dieta doda Ci energii i wprawi w doskonały nastrój każdego dnia. Jedz wytwornie i chudnij!

Przykładowe menu

Dlaczego warto spróbować cateringu Light Marlin?