Dieta KETO

Dieta ketogeniczna mocno ograniczająca węglowodany, przeznaczona do szybkiej redukcji masy ciała. Odpowiednia dla osób zmagających się z nadwagą. Zapewnia uczucie sytości dzięki dużej ilości białka oraz dobrych tłuszczów.
1200 | 1500 | 1800 | 2000 | 2500 | 3000 kcal
Cena od 67 zł za dzień

Dieta pudełkowa ketogeniczna

KETO MARLIN wykorzystuje wiedzę naukową do walki z Twoimi kilogramami i… apetytem. Jeśli chcesz szybko zrzucić zbędne kilogramy, a jednocześnie uczucie sytości jest dla Ciebie bardzo ważne – ten wariant diety jest stworzony dla Ciebie! 

Głównym celem diety ketogenicznej jest spadek masy ciała, a więc redukcja tkanki tłuszczowej. Najważniejsze w tej diecie jest mocne ograniczenie węglowodanów (czyli np. produktów zbożowych czy owoców), aby umożliwić organizmowi wejście w tzw. ketogenezę, która uruchamia powstawanie ciał ketonowych (stąd nazwa diety – KETO). Ciała ketonowe zmniejszają łaknienie, czyniąc proces odchudzania znacznie łatwiejszym. 

Dieta ketogeniczna KETO MERLIN działa według zasady: „Jedz tłuszcz, aby spalać tłuszcz”.

Garść wiedzy na początek: 1 gram białka lub węglowodanów to 4 kcal, a 1 gram tłuszczu to aż 9 kcal. W diecie KETO mocno ograniczamy węglowodany, a stawiamy na białko i tłuszcz, przez co może się wydawać że porcję nie są zbyt obfite i być może na początku trudno się do nich wizualnie przyzwyczaić. Ale nie martw się – mimo mniejszej objętości dieta jest sycąca! Produkty tłuszczowo-białkowe trawią się dłużej niż węglowodany, dzięki czemu dłużej odczuwamy sytość, a proces ketogenezy ogranicza apetyt. 

KETO MARLIN to dieta dodająca energii i witalności, poprawiająca ogólne samopoczucie i umożliwiająca uzyskanie szybkich efektów. Jest przeznaczona dla osób:

  • z nadwagą i otyłością
  • potrzebujących szybkiej redukcji masy ciała
  • z nadmiernym apetytem i niską energią

Efekty będą łatwo osiągalne, jeśli tylko będziemy trzymali się restrykcyjnych zasad. To ważne – podczas tej diety nie nie podjadaj, w szczególności węglowodanów, a wkrótce będziesz się cieszyć z rezultatów!

Przykładowe menu

Dlaczego warto spróbować cateringu Light Marlin?