Dieta MONSTER MARLIN

Zaprojektowana dla osób uprawiających sport, budujących masę mięśniową, bardzo aktywnych. To aż 6 zbilansowanych posiłków dziennie, przygotowanych z dbałością o makro- i mikroskładniki.
2500 | 3000 | 3500 | 4000 kcal
Cena od 80 zł za dzień

Dieta pudełkowa dla sportowców

Jeśli jesteś sportowcem lub nie wyobrażasz sobie dnia bez sporej dawki aktywności fizycznej, MONSTER MARLIN to trafny wybór! Zaprojektowaliśmy dla Ciebie plan, który dostarczy Ci wszystkich potrzebnych substancji odżywczych i wesprze Cię w osiągnięciu wymarzonych wyników.

Przyznajmy – samodzielne wyliczanie i kontrolowanie spożycia energii oraz makroskładników poszczególnych posiłków, przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na witaminy, mikroelementy i błonnik, bywa żmudne i męczące, a na dodatek często jest niedokładne. Przygotowywanie posiłków zabiera Ci cenny czas, który można by przecież poświęcić na trening i niezbędną regenerację oraz odpoczynek. A gdyby tak… podzielić się tymi obowiązkami z nami?

Dieta dla sportowców i osób aktywnych fizycznie

Z naszą dietą MONSTER MARLIN nie musisz się martwić o wspierające Twój trening odżywianie. Wszystko zrobimy za Ciebie: wybierzemy najlepsze produkty, zbilansujemy makro- i mikroskładniki, ugotujemy i dostarczymy pod same drzwi. Nasze dania to bogactwo produktów ze wszystkich grup spożywczych, dzięki temu dieta jest mocno zróżnicowana, co jest szczególnie ważne przy intensywnym uprawianiu sportu.

Czy wiesz, że prawidłowa dieta jest równie istotna co systematyczny trening? 

W tym wariancie diety celowo zwiększyliśmy liczbę posiłków do 6 – ochroni Cię to przed trenowaniem z pełnym żołądkiem i pozwoli na lepsze wykorzystanie makro- i mikroskładników w celach regeneracyjnych. Gotowanie zostaw pasjonatom kuchni, a Ty skup się na osiągnięciach. Razem wejdziemy na wyższy level!

MONSTER MARLIN to dieta przeznaczona dla:

  • sportowców
  • osób budujących masę mięśniową
  • osób bardzo aktywnych fizycznie
  • osób trenujących siłowo

Przykładowe menu

Dlaczego warto spróbować cateringu Light Marlin?