Dieta SLIM MARLIN

Przeznaczona dla tych, którzy chcą uporać się ze zbędnymi kilogramami. To również najlepszy wybór dla osób aktywnych i wszystkich, którzy dopiero podejmują decyzję o zmianie sposobu odżywiania na lepsze.
1200 | 1500 | 1800 | 2000 kcal
Cena od 59 zł za dzień

SLIM MARLIN to coś dla każdego, kto chciałby postawić na swoje zdrowie! Ten wariant diety będzie idealny zarówno dla osób z nadwagą, które chciałyby uporać się ze zbędnymi kilogramami, jak również dla osób aktywnych, które szczególną uwagę muszą przywiązywać do podaży energii i białka. To również najlepszy wybór na start dla wszystkich, którzy właśnie postanowili odżywiać się zdrowiej.

W pudełkach SLIM MARLIN znajdziesz pyszne dania dania bogate w warzywa i owoce, które są źródłem witamin, minerałów i antyoksydantów. Składniki te wspomagają procesy regeneracyjne, poprawiają samopoczucie i metabolizm, a także stanowią element profilaktyki kontuzji. 

Z dietą SLIM MARLIN nie musisz martwić się o zdrowe odżywianie!

SLIM MARLIN oparty jest o składniki sezonowe, w tym warzywa i owoce, zdrowe tłuszcze i wysokiej jakości węglowodany, a także aromatyczne zioła i przyprawy. Nie znajdziesz tu produktów przetworzonych, a także barwników, konserwantów czy innych zbędnych dodatków. 

W każdym pudełku zaserwujemy Ci danie, które będzie pyszne, aromatyczne i pełne dobroczynnych składników. Podejdź do siebie z troską i uwagą, a organizm odwdzięczy się świetną formą i witalnością. Zapomnij o głodówkach, jałowym gotowaniu i monotonii!

Przykładowe menu

Dlaczego warto spróbować cateringu Light Marlin?