Dlaczego my?

Restauracyjna wykwintność w diecie pudełkowej? Tak! Light Marlin to nowy wymiar cateringu dietetycznego – serwujemy Twoją zdrową i zbilansowaną dietę z dbałością o każdy szczegół. Jesteś w rękach profesjonalistów!

 

Powstaliśmy z połączenia doświadczeń znanej poradni dietetycznej Sports-Med i kultowej restauracji White Marlin. W cateringu Light Marlin postawiliśmy sobie za cel stworzenie innowacyjnych diet, w których doskonała kuchnia spotyka się ze zbilansowanym planem odżywiania wspierającym Twój cel.

Odbieramy pudełka

Ekologia jest dla Ciebie ważna? Dla nas też! Na Twoje życzenie po każdym dniu pysznej diety odbierzemy od Ciebie pudełka, żebyś nie musiał martwić się segregacją.

Produkt

Wyselekcjonowane składniki to podstawa naszego gotowania. To od tego kroku zaczyna się zarówno zdrowie, jak i pyszne jedzenie. Stawiamy na sprawdzonych, lokalnych dostawców, a nasze ryby i owoce morza pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł.

Szybkość

Od zamówienia diety do jej dostarczenia pod drzwi mijają maksymalnie 48h. Jeszcze nigdy przejście na dietę nie było tak błyskawiczne. Zapomnij o żmudnym planowaniu, nie musisz już odkładać zdrowia na później. To co, startujemy?

Elastyczność

Wypadł Ci nagły wyjazd? Potrzebujesz zmienić miejsce dostawy? Nie martw się, dla nas to żaden problem. Wystarczy, że do godziny 15.00 zgłosisz nam modyfikację kolejnego dnia, a my zajmiemy się resztą. To naprawdę proste!

Profesjonalizm

Już za moment możesz odżywiać się zdrowiej, lepiej, różnorodniej! Nie wiesz, na jaką dietę się zdecydować? Nie szkodzi! Nasi dietetycy, eksperci do spraw zdrowego odżywiania – są zawsze do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz i niczym się nie martw. Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy i dobierzemy najlepszą dla Ciebie dietę.

Program lojalnościowy

Cieszymy się, że nas wybrałeś i chcemy to docenić. Dlatego przygotowaliśmy program lojalnościowy, którym chcemy podziękować za Twoje zaufanie. Lubisz nasze diety? Polecaj nas swoim znajomym i odbieraj bezpłatne zestawy!

Poznaj nasz program lojalnościowy