Przejdź do treści

Tak to robimy.

Nasz proces opracowaliśmy tak, aby zachować bezpieczeństwa i jakość każdej potrawy. Dietetycznie, smakowo i zgodnie z wszelkimi standardami HACCP.

posiłek

Krok 1

Nasi dietetycy planują właściwą dietę

Nad każdą z naszych diet pracują wykwalifikowani dietetycy kliniczni. Ustalają ich odpowiednią kaloryczność i dbają, by każdy posiłek był bogaty w warzywa i owoce, które są źródłem witamin, minerałów i antyoksydantów. Składniki te wspomagają procesy regeneracyjne, poprawiają samopoczucie i metabolizm. Dzięki dietetykom, każda z naszych diet jest zbilansowana – wszystkie składniki odżywcze są rozplanowane w odpowiednich proporcjach.

dietetycy z gotowym posiłkiem

Krok 2

Nasz szef kuchni dobiera produkty wg wytycznych

Szef kuchni dobiera produkty do każdej z diet, według wytycznych od dietetyków. Zwraca uwagę przede wszystkim na jakość składników oraz by w dietach nie znalazły się nieodpowiednie dla nich produkty. Dzięki wzajemnej współpracy tworzymy diety, które realnie pomagają.

kucharz i owoce

Krok 3

Dietetyk wraz z szefem kuchni ustalają jadłospis

Wzajemna współpraca kucharza z dietetykiem to nieodłączny proces powstawiania naszych posiłków. Razem przeglądają nowinki kulinarne, dobierają połączenia smakowe, dyskutują na temat konkretnych składników oraz dbają, by nasze dania były na najwyższym poziomie. Smak, różnorodność i wysoka jakość to dla nas podstawa działań.

desery

Krok 4

Testujemy posiłki wybierając tylko te najlepsze

Gdy dietetycy wraz z kucharzem ustalą jadłospis, nadchodzi czas testowania posiłków. Próbujemy KAŻDEGO dania, zanim trafi do Ciebie. Oceniamy ich smak oraz jakość, wybieramy i ostatecznie wysyłamy. U nas nie ma miejsca na przypadek.

galeria posiłków

Krok 5

Posiłki lądują u Ciebie w paczce 😉

Za każdym z naszych pudełek stoją ludzie. To oni składają i pakują wszystkie zamówienia z największym zaangażowaniem. Praca ludzi jest nieoceniona, a my ją bardzo doceniamy. Staramy się, by nasze paczki umilały Wam dzień, dlatego i w tym aspekcie przykładamy wielką wagę do efektu końcowego.

dostawa

Poznaj nasz proces produkcji

Odtwórz video Zatrzymaj video

Dajmy sobie szansę, a przekonasz się, że warto.

Doznania smakowe i efekty, które osiągnięsz korzystając z Light Marlin zaskoczą nawet Ciebie. Spróbuj, nie pożałujesz.

Posiłek Cateringu LighMarlin