Przejdź do treści
POZNAJ NAS BLIŻEJ

Świetny zespół to odzwierciedlenie naszych posiłków

Oto nasze wartości

Dzięki nim dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony.

roślina

Ekologia
i środowisko

Dbanie o ekologię oraz środowisko są dla nas bardzo ważne, dlatego oferujemy eko opakowania oraz odbiór zużytych pudełek. Jeśli razem z nami chcesz zadbać o naszą Planetę, wystaw puste pudełka przed drzwi, a my odbierzemy je, dostarczając świeże posiłki.

muskulatura

Tylko najwyższa
jakość

Nasz szef kuchni starannie wybiera produkty, których używa w swoich daniach. Korzystamy z sezonowych produktów. Zanim jednak trafią one do Twoich pudełek, zostają poddane ocenie naszych dietetyków. Wszystko z myślą o Tobie.

yoga

Na pierwszym miejscu
ludzie

Light Marlin to kontynuacji ciekawego konceptu White Marlin, znanej Sopockiej restauracji ceniącej smak i niepowtarzalną atmosferę. Catering tworzymy przede wszystkim dla Was. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ stale udoskonalamy nasze działania.

witaminy

Pasja połączona
z wiedzą

Markę Light Marlin tworzy duet znanych dietetyków Wiktoria i Sylwester Kłos. Mają na koncie tysiące przypadków i dokładnie wiedzą, czego oczekują ich pacjenci podczas diety. Przykładają wielką wagę do zadowolenia pacjentów. Angażują się w 100% w każdy przypadek, co potwierdza niemal 100% pozytywnych opinii.

Nazywam się Sylwester i jestem dietetykiem.

Nazywam się Sylwester Kłos i poprawiam Twój komfort życia. Dzięki temu, że traktuje każdy przypadek indywidualnie oraz mam eksperckie doświadczenie w leczeniu różnorodnych schorzeń związanych z żywieniem razem dojdziemy do oczekiwanych efektów.

Będę Twoim wsparciem i drogowskazem w dążeniu do celu. Zmotywuję Cię do działania i dzięki słuchaniu Twojego organizmu zaplanuję Twoją strategię z chirurgiczną precyzją, dostosowując ją do Twoich wymagań i ograniczeń.

Nazywam się Wiktoria i jestem dietetykiem.

Nazywam się Wiktoria Kłos i poprawiam Twój komfort życia oraz dbam o aspekt zdrowia. Otrzymujesz stałe wsparcie, motywację, zaufanie i przede wszystkim spersonalizowane podejście. Indywidualne działania doprowadzą Cię do trwałej zmiany nawyków żywieniowych.

W pracy zawodowo zajmuję się insulinoopornością oraz chorobami autoimmunologicznymi. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci, ale także w leczeniu problemów jelitowych oraz Hashimoto.

Wykorzystuję narzędzia z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, mentalności. Jestem też właścicielem cateringu dietetycznego Light Marlin.

Nazywam się Bartek i jestem szefem kuchni.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze paczki były jak najwyższej jakości. Nie idziemy na kompromis w zakresie smaku, ale też od strony dietetycznej mamy prawdziwych ekspertów.

Sylwester i Wiktoria Kłos to właściciele poradni dietetycznej Sports-Med, którzy nieustannie pracują nad naszymi dietami. To pozwala nam błyskawicznie reagować na wasze dietetyczne potrzeby i czuwać nad tym, aby oferowane przez nas diety były smaczne i zdrowe.

Dajmy sobie szansę, a przekonasz się, że warto.

Doznania smakowe i efekty, które osiągnięsz korzystając z Light Marlin zaskoczą nawet Ciebie. Spróbuj, nie pożałujesz.

Posiłek Cateringu LighMarlin